Profesionální ošetření SKEYNDOR POWER

Profesionální kosmetika SKEYNDOR

Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem(od r. 1966)

1987-1988 uvedla na odborný trh lipozómy, které se okamžitě staly hitem. Postupně se tato technologie vyvinula v nanolipozómy a v spoučasnosti jsou základním vědeckým výzkumem společnosti.

2004  vytvořena řada Hydra Filler- zvětšující se mikrokapsle pro výplň vrásek

2004 1. cena za Vynikající oční linie z řady Platinum udělená na kosmetickém kongresu v Sydney

2008 1 .cena Evropské kosmetické akademie za inovační aktivní složku za nanolipozómy v řadě Eternal

2013  ocenění ASISPA AVARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí řada Corrective

2014 1. místo ve španělské prestižní soutěži kosmetických produktů v kategorii profesionální kosmetiky za sérum Global Lift Elixír

2014 Ocenění za profesionální omlazující přípravek za sérum Global Lift Contour Elixír

Profesionální ošetření SKEYNDOR CORRECTIVE

Anti-age protivráskové ošetření

Jde o kosmetické ošetření, které odstraňuje i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz a obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Jde o účinnou alternativu k liftingovému chirurgickému zákroku. Zpomaluje svalové kontrakce, dodává pokožce objem a vyplňuje prázdná místa způsobená hlubokými vráskami. Zlepšuje stavbu buněk a stimuluje regenerační procesy tkáně, které omlazují pokožku a normalizují její celkový vzhled.

Profesionální ošetření SKEYNDOR ETERNAL

Anti-age intenzivní regenerace

Eternal je první celkově regenerační kosmetický přípravek určený k omlazení pleti s dlouhodobým účinkem.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka Spatlauber a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké. Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby mohly proniknout do lidské pokožky. Proto je laboratoře SKEYNDOR zapouzdřily do nanoliposomů, které je dopraví na správné místo

Tak se zajistí regenerace nejen kmenových buněk, ale i ostatních tkání a trvale ovlivní vzhled omlazujícím účinkem.

Profesionální ošetření SKEYNDOR GLOBAL LIFT

Anti-age globální lifting

První globální lifting, který znovu definuje klíčové partie obličeje KONTURY+KRK+TVÁŘE

Zlepšuje fungování buněk zodpovědných za sílu a pevnost tkání. Obličej znovu získá souměrnost a dojde ke zmenšení dvojité brady u zralé pleti.

Profesionální ošetření SKEYNDOR POWER C+

Anti-age prozáření pleti

Intenzivní ošetření s „efektem světla“. Nejsilnější kombinace antioxadantů, která kdy byla vytvořená.

Řada POWER C+ využívá výtažek z granátového jablka a zejména vlastnosti vitamínu C. To je jedna z nejúčinnějších molekul při léčbě slunečních spálenin a dalších zánětlivých onemocnění pokožky jako je akné, lupénka, pooperační jizvy nebo strie. V koncentraci vyšší než 5% kyselina askorbová omezuje nadměrnou pigmentaci a zeslabuje skvrny. Dodává pokožce zářivost, normalizuje prostupnost kapilár a zlepšuje tonus pleti.

Profesionální ošetření SKEYNDOR POWER RETINOL

Intenzivní reparační program

Trojí omlazující účinek, maximální stabilita

-Čistý retinol, vynikající omlazující látka schopná opravit a obnovit strukturu pleti a vrátit jí mladistvý vzhled

-Bakucgiol výtažek z luštěniny Psoralea corylifolia. Jeho molekula je schopná účinkovat jako retinol na úrovni genetické stimulace a zároveň jde o účinný stabilizátor retinolu.

-Extrakt ze sóji, je schopný funkčního omlazujícího účinku podobného jako retinoidy, zároveň je schopen redukovat negativní vedlejší účinky retinoidů.

Profesionální ošetření SKEYNDOR POWER HYALURONIC

Intenzivní hydratační program s kyselinou hyaluronovou

Profesionální program pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Hydrodynamické ošetření. Vyrovnává přirozenou hydrodynamiku pleti, a tím dosahuje maximálního stupně hydratace.

Profesionální ošetření SKEYNDOR AQUATHERM

Normalizační ošetření pro citlivou pleť

První řada profesionální kosmetiky, která obsahuje termální vodu ze Salies de Bearn(Francie). Tato termální voda obsahuje neobyčejnou směs solí a oligoelementů. Vyniká obsah hořčíku(největší ze všech minerálních vod na celém světě). Tato látka je klíčová v ozdravných procesech poškozené pleti. Velmi rychle přináší pocit okamžitého komfortu a zároveň ošetřuje známky předčasného stárnutí pleti. Snižuje začervenání, nadměrné vysušování a alergické reakce pokožky.