Zvýhodněný balíček-FaceLifting 5+1 ZDARMA

Přístrojový FACElifting představuje nechirurgické omlazení pleti s využitím Facelifteru 3. generace

Přístroj používá patentovanou Multi Synchronní Technologii. V rámci toho navzájem kombinuje čtyři technologie, které již léta úspěšně používají na speciálních klinikách a odborných estetických pracovištích.

Jedná se o iontoforézu, elektronickou stimulaci svalů (EMS), radiofrekvenci (RF) a mikrovibrace (MV).

Profesionální Iontoforézní technologie- mimořádně účinný způsob, během kterého se s pomocí galvanického proudu dostávají speciální účinné látky ( bimolekulární organická kyselina hyaluronová)do pleti. Dochází k jejímu zpevnění a zhutnění.

Profesionální EMS technologie a mikrovibrace MV- díky stimulaci povislého obličejového svalstva, dochází k jeho posílení. EMS zvyšuje tonus povislého svalstva o 20%. Mikrovibrace působí jako hloubková masáž na buněčné svazky obličeje a tím se zlepší strukturální soudržnost buněčných vrstev. Pleť je opět pevná, kontury a ovál obličeje vypnuté.

Profesionální RF technologie- Radiofrekvenční vlny pomáhají odbourávat tukové polštářky usazené v oblasti brady, krku, kolem očí. Kromě toho, pod vlivem přehřátí se kolagenová vlákna nacházející se v pojivových vláknech stáhnou. Podbradek a váčky pod očima postupně mizí, pleť získává ztracenou pevnost a pružnost.

Ošetření lze provádět celoročně, je nebolestivé. Doporučujeme opakovat pětkrát během prvního měsíce s odstupem cca 10 dní, pro rychlé a velice viditelné výsledky. K udržení stačí opakovat 1 ošetření za asi dva měsíce.

Podzimní zvýhodněný balíček 5+1 ZDARMA

Běžná cena: 4500,-  Zaváděcí cena: 3500,-