Chemický peeling MESOSYSTEM

Chemický peeling používáme všude tam, kde potřebujeme razantněji zasáhnout do pleti. Efektivně tak dokážeme řešit nadměrnou pigmentaci, akné, rosaceu, vrásky, nerovnoměrnou strukturu pleti, ochablost, pohaslý tón pleti.

Ošetření je mírně invazivní. Dochází při něm k částečnému rozvolnění povrchové vrstvy pokožky a odloučení rohovité vrstvy pleti. Zároveň použité AHA kyseliny působí v hlubších vrstvách kůže, hloubkově pleť desinfikují a „vytahují“ na povrch všechny zánětlivé ložiska, podporují produkci kolagenu, elastinu, nových zdravých kožních buněk a hloubkově hydratují pleť.

Díky tomu se může stav „zdánlivě“ zhoršit po prvním ošetření např. u akné. Jde však o žádoucí čištění pleti do hloubky, které s dalšími aplikacemi mizí a dorůstá zdravá čistá pleť.

O výsledku ošetření rozhoduje správný druh použité kyseliny, její koncentrace, její pH a doba působení na pleti. Proto důrazně doporučujeme svěřit se odborně vyškolené kosmetičce, požadovat certifikát a určitě neprovádět doma sami.

Ve studiu používáme chemické peelingy firmy Mesosystem, která patří mezi světovou jedničku v meso a dermakosmetice.

Výsledky podle použitých kyselin:

  • odstranění nadměrné pigmentace
  • odstranění zánětlivých ložisek v pleti, hloubková léčba akné
  • odstranění vrásek
  • hloubkový lifting povadlé pleti
  • sjednocení barevného tónu pleti

Ošetření lze provádět od září do dubna. Obvykle 3 až 5 krát, kdy postupně prodlužujeme dobu působení kyselin na pleti.

Ošetření je nebolestivé, může dojít k mírnému zrůžovění pokožky. Součástí ošetření je POSTPEEL maska, která okamžitě po zásahu uklidňuje pleť a dodá ji vše potřebné k regeneraci.

Doba trvání 30min.

4 ošetření kyselinou azaleovou

5 ošetření Modifikovaným Jessnerem

2 ošetření depigmentačním peelingem WHITE PEEL

4 ošetření-2krát WHITE PEEL, 2krát kyselina glykolová